Tradycyjne szafki czy szuflady bywają niezbyt funkcjonalne w zakresie przechowywania żywności - o ile produkty ustawione z przodu łatwo dojrzeć i można szybko po nie sięgnąć, o tyle poszukiwanie jedzenia, które kupiło się w ramach zapasów i odłożyło do tyłu czy na najwyższe półki, bywa problematyczne.

Cargo rozwiązuje te problemy - jednym ruchem wysuwa się całą jego zawartość i ma się dostęp do wszystkich niezbędnych produktów. Szafka z systemem cargo bez problemu pomieści duże ilości zapasów i pozwoli wygodnie je poukładać
- jak w praktycznej, domowej spiżarni. Jeśli wybierze się wysokie cargo, z pewnością zmieści się w jednym miejscu wszystkie tzw. suche zapasy.

Pojemne systemy cargo to duża i ergonomiczna powierzchnia do przechowywania, która, w zależności od modelu, utrzyma nawet do 100 kg załadunku. Taką spiżarkę warto zlokalizować w pobliżu lodówki - dzięki temu podczas gotowania wszystkie produkty spożywcze, świeże i suche, będą pod ręką. Można więc swobodnie zacząć gotować, nie tracąc czasu na szukanie żywności po zakamarkach wszystkich szafek, a także szybko przygotować listę zakupów, wiedząc dokładnie, co już mamy, a czego jeszcze brakuje.

szerokości 60 cm. TANDEM pozwala położyć produkty nie tylko na półkach wewnętrznych, ale także na drzwiach – podobnie jak w lodówce. Wewnętrzne półki możesz przewieszać na ramie z haczykami, dowolnie dopasowując ich położenie do typu przechowywanych w systemie produktów. Kiedy otwieramy szafkę, tylne półki przybliżają się do przodu – można więc łatwo sięgnąć nawet w najgłębsze zakamarki w naszej spiżarce. PEKA