Najprostszym sposobem, by zrezygnować z kupowania wody w plastikowych butelkach, jest montaż baterii filtrującej Aqittura M91 SodaSystem z niewielkim modułem filtrującym SodaBase. Ten moduł to serce całego systemu, które dba o jakość wody z kranu.

Jest wyposażony w jeden z pięciu indywidualnie dobranych wkładów z zestawem minerałów, tak by precyzyjnie dopasować sposób działania do potrzeb czy preferencji smakowych domowników. Wprost z wylewki popłynie woda wolna od zanieczyszczeń, metali ciężkich i wszelkich zapachów, za to w oczekiwany sposób uzupełniona o  minerały.

Korzystanie z wody filtrowanej przy użyciu baterii Aqittura M91 SodaSystem jest zachwycająco proste. Minimalistyczna wylewka (do wyboru w kształcie łuku lub litery L, w matowej czerni, stali nierdzewnej lub chromie) mieści dwa kanały. Z jednego płynie zwykła woda, odpowiednia np. do mycia naczyń. Z drugiego - filtrowana, znakomita do działań kulinarnych i do picia. Smaczna, wysoko lub nisko mineralizowana. A na życzenie - schłodzona bądź średnio lub mocno gazowana. Wystarczy wcisnąć przycisk PUSH, by otrzymać wodę, na jaką akurat mamy ochotę.