Kompleksowo i systemowo wyposażona łazienka spełnia nie tylko wymogi stylistyczne, ale również jest oszczędna i prośrodowiskowa. Marka Oltens doskonale zdaje sobie z tego sprawę i czuje się odpowiedzialna za otaczający nas świat oraz zadowolenie klientów.

Z tego powodu firma Oltens wykorzystuje technologie, które pozwalają zmniejszyć zużycie wody i energii oraz zadbać o naturę, jednocześnie oszczędzając pieniądze. Dlatego też swoje baterie wyposażyła w system umożliwiający kontrolę przepływu wody. W skali roku pozwala to zmniejszyć wydatki.

Ponadto zestawy prysznicowe Oltens mają baterię termostatyczną z systemem ThermoProtect®, który dla bezpieczeństwa użytkowników zapobiega nagrzewaniu się baterii. Żeby ułatwić klientom codzienne użytkowanie, a tym samym i sprzątanie łazienki, ceramika Oltens została pokryta specjalną powłoką - SmartClean®, która ułatwia czyszczenie i zapobiega osadzaniu się brudu. Z kolei dzięki systemowi ClickClean® klienci z łatwością utrzymają w nieskazitelnej czystości miski WC, które są bezkołnierzowe, oraz deski WC. System ten pozwala szybko, za pomocą jednego przycisku, zdemontować deskę. 

Na podkreślenie zasługuje również fakt, że wszystkie deszczownice i słuchawki prysznicowe Oltens zostały wyposażone w sylikonowe wypustki. Pozwalają one sprawnie i dokładnie usunąć kamień, dzięki tzw. efektowi PureFlow® czyli takiej samej mocy strumienia w każdej dyszy.

Ideą Oltens jest możliwość prostego i szybkiego stworzenia łazienki: delikatnej i minimalistycznej inspirowanej skandynawską stylistyką, naturalnej pełnej drewna czy industrialnej. Każda seria produktów może być gotowym konceptem.

Ewa Wojciechowska - Brand Manager OLTENS