Jeden z najgorętszych wzorów tego roku! Prosta krata będzie świadczyć dobrym guście.

Neu Heritage to trend, który umacnia się od kilku lat. Niesie ze sobą nutę nostalgii, staranne połączenie nowoczesności i tradycji. Opiera się na silnych ideałach dziedzictwa, tradycyjnych umiejętnościach i jakości, pogoni za ręcznie wykonanym pięknem. Czerpie z renesansu rzemiosła, starych technik i utraconych procesów produkcyjnych jako wyrazu pasji i indywidualności. Wykorzystuje głównie naturalne materiały - len, bawełnę, wełny, drewno, szkło. Cechuje go także subtelne połączenie ponadczasowych, klasycznych kolorów, miękkich i wyrafinowanych. Tkaniny są przytulne, przyjazne i miłe w dotyku, często tkane ręcznie lub w tradycyjne wzory, ale często ze świeżym twistem.

Trend Neu Heritage świetnie pasuje do sypialni, bo najzdrowiej jest spać na oddychającym, wypełnionym naturalnymi materiałami materacu i w naturalnej pościeli. Marki należące do tego trendu, wprowadzając innowacje technologiczne gwarantujące większy komfort czy trwałość, jednocześnie stosują tradycyjne metody produkcji i dużą dbałość o detale.

MyAlpaca wpisuje się właśnie w ten trend. Staramy się łączyć naturalne luksusowe materiały ze wskrzeszanym rzemiosłem kołdrzarstwa. Nasze ręcznie robione kołdry i poduszki My Alpaca są pełne serca i duszy, a ponadto naprawdę dają wyjątkowy komfort snu.