Szukasz oryginalnej dekoracji? Odpowiednio dobrany obraz doda wnętrzu klasy i będzie ozdobą jedyną w swoim rodzaju.

W nowoczesnym, minimalistyczny wnętrzu mogą być intrygującym barwnym akcentem, w stylowym salonie - eleganckim dopełnieniem. Obrazy Emilii Świtały odnajdą się w każdym wnętrzu i nadadzą mu unikalny klimat, niezależnie czy uczynimy z nich główny motyw dekoracyjny, czy dyskretną ozdobę.

Feria intensywnych, energetycznych barw albo harmonijna, wyciszająca paleta, wyraziste postaci albo abstrakcyjne kompozycje. Autorka, inspirując się różnymi malarskimi stylami - od abstrakcjonizmu po japońską mangę - tworzy obrazy, które mają nie tylko naddać charakter wnętrzu, ale i wpłynąć na emocje przebywających w nim ludzi.

Świadome zastosowanie w tych wyrazistych obrazach psychologii barw sprawia, że wprawiają w dobry nastrój, są antidotum na stres.

W portfolio Emilii Świtały znajdziemy obrazy akrylowe malowanie ręcznie oraz obrazy cyfrowe, które można wydrukować na płótnie lub wykorzystać jako motyw fototapety, naklejki na ścianę albo drzwi, dekoracyjną szybę itp.

A jeśli nie znajdziemy takiego, który pasowałby do naszego domu lub biura, Emilia Świtała może namalować dla nas obraz na zamówienie.  Sami określimy wtedy wielkość i liczbę obrazów, rodzaj podobrazia, preferowaną kolorystykę i tematykę.

Szczegóły i kontakt z artystką na creatioart.pl