Urządzamydom.pl i warszawska Galeria Luster zapraszają 7 marca 2012 roku na bezpłatne spotkanie z ekspertem-projektantem DEKORADNIKA.

Która z nas, będąc dziewczynką, nie marzyła o pięknej toaletce z wielkim lustrem, wypełnionej kobiecymi skarbami? Biżuterią po babci, flakonami perfum, pamiątkami z podróży...

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na spotkanie 7 marca br. do Galerii Luster, gdzie  porozmawiamy o tym, jak stworzyć w mieszkaniu kobiecy kącik. O aranżacji sypialni, aby zagościła w niej wymarzona toaletka lub dekoracyjne lustro. Pomoże w tym projektanta wnętrz, Anna Chmielewska.

Wstęp wolny.

Galeria Luster, Warszawa, ul. Niecała 7 (100 m od Teatru Wielkiego)
7 marca 2012, godz. 17:00-19:00.

Opieka merytoryczna DEKORADNIKA: Urzadzamydom.pl i HolArt Studio
Patronat: Czas na Wnętrze

DEKORADNIK - spotkania z projektantem wnętrz, który pomoże wybrać dekoracje do każdego mieszkania. Podpowie jak niecodzienny dodatek czy wyjątkowy drobiazg podkreśli charakter Twojego domu.

Galeria Luster to miejsce pełne niezwykłości. Lustrzane tafle pozwalają bawić się przestrzenią, tworzą miejsca o indywidualnym charakterze i symbolice. Lustro może stać się sercem domu, jego ozdobą i wizytówką. Szykując się na kolejny dzień, zobaczysz w nim, jak niezwykłą jesteś Kobietą.