Dla wszystkich, dla których wnętrze jest najważniejsze, Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały w dniach 5-8 marca 2012 roku coś specjalnego - targi Home Decor, Meble Polska i arena DESIGN.

Co roku na targach Home Dekor prezentowane są nowe kolekcje dekoracji, tekstyliów, oświetlenia, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych artykułów wyposażenia wnętrz. Tegorocznej imprezie towarzyszyć będą Targi Mebli Meble Polska oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu arena DESIGN. W sumie na miłośników pięknych wnętrz czeka  w Poznaniu aż 40 tys. metrów kwadratowych różnorodnych ekspozycji!

Najlepsze prezentowane produkty zostaną wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku nagroda przyznawana jest na nowych zasadach. Laureatów Złotego Medalu poznaliśmy już na kilka tygodni przed targami, a wszystkie nagrodzone produkty będzie można obejrzeć w Strefie Mistrzów w centrum targowej ekspozycji.

W czasie targów prowadzony będzie również plebiscyt wśród publiczności, a produkt, który zdobędzie największe uznanie zwiedzających otrzyma Złoty Medal MTP - Wybór Konsumentów.

Targi Home Decor i Meble Polska uzupełni arena DESIGN, wydarzenie, które będzie miało formułę otwartego dla szerokiej publiczności spotkania polskich i zagranicznych projektantów, ekspertów i przedsiębiorców. W ramach arena DESIGN odbywa się konkurs Top Design Award na najlepszy wzorniczo produkt. Odbędą się również liczne wystawy, warsztaty, spotkania i prelekcje. Gościem specjalnym arena DESIGN 2012 będzie François Azambourg, francuski projektant słynący z zastosowania niezwykłych materiałów i oszczędności formy.

"Czas na Wnętrze" jest patronem medialnym targów Home Decor. A jeśli chcecie się z nami spotkać, zajrzyjcie na stoisko Bydgoskich Mebli. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie targów Home Decor.