Na pierwszą w 2012 roku imprezę z cyklu IN-OUT Design Trendy zapraszamy już 28 i 29 marca do Warszawy. Tematem spotkania będzie architektura wnętrz w Rosji - najnowsze koncepcje i realizacje.

Od kilku lat spotkania IN-OUT Design Trendy to dla profesjonalistów okazja do zapoznania się z trendami oraz nowościami w aranżacji i wyposażeniu wnętrz. W tym roku uczestnicy imprezy poznają coś wyjątkowego - niecodzienne koncepcje i realizacje architektury wnętrz w Rosji.

- O stylu życia Rosjan krąży wiele obiegowych opinii. Część z nich dotyczy tego, w jaki sposób domy urządzają mieszkańcy jednego z największych państw świata. Zarzuca się im brak gustu oraz zamiłowanie do przepychu ocierającego się o kicz. Czy to prawda? Przekonajmy się... - zachęca Zuzanna Dominów - Project Manager platformy Foorni.pl.

Temat przybliżą goście specjalni:

  • Siergiej Estrin - architekt i projektant, laureat prestiżowych nagród, m.in. za najlepsze biuro Best Office Awards w 2010 roku oraz za projekt Instytutu Kosmetycznego firmy Johnson & Johnson.
  • Valery Kashuba - projektant wnętrz. W 2011 roku nominowany do nagrody dla młodych twórców kultury, przyznawanej przez prezydenta Federacji Rosyjskiej, i laureat akademickiej nagrody imienia  A.L. Czyżewskiego w dziedzinie aranżacji wnętrz i architektury.
  • Aleks Muratov - redaktor naczelny czasopisma  "Projekt Rosja", profesor Międzynarodowej Akademii Architektury, członek rady ekspertów przy Głównym Architekcie miasta Moskwy. 

Obejrzeć będzie można także prace Aleksandra Chochłowa - uznanego rosyjskiego artysty, malarza i scenografa - wykonane jego autorską techniką ach-art. Z najprostszych materiałów artysta tworzy kompozycje, w których można dopatrzeć się wszystkiego. Prezentowane były niemal na całym świecie m.in. w: Rosji, Kanadzie, Niemczech, Francji, Austrii i USA, teraz będziemy mogli zobaczyć je w Polsce.

Czy polscy inwestorzy godzą się na światowe nowinki? Do dyskusji na ten temat zaprosi Katarzyna Merta-Korzniakow (KMK ARCHITEKTURA WNĘTRZ).

Będzie także można uzyskać porady oraz informacje od firm biorących udział w spotkaniu: AGC Flat Glass, Noclaf, Bonita, Atos, Autodesk, Fakro.

IN-OUT Design Trendy
28 i 29 marca 2012 roku
Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury
ul. Belwederska 25, Warszawa

źródło i zdjęcia: Pracownia Eventów Info-Inwest