Otwarcie Sezonu Grillowego 2012 będzie huczniejsze niż zwykle. Marka Weber-Stephen obchodzi w tym roku 60-lecie i zaprasza na rodzinny piknik w 60 centrach ogrodniczych w całej Polsce.

31 marca i 1 kwietnia 2012 roku wszystkich fanów grillowania zapraszamy do partnerskich centrów ogrodniczych Weber w całej Polsce na rodzinne pikniki pod patronatem Pascala Brodnickiego i prezentacje nowej kolekcji grilli Weber.

Będzie można samodzielnie przygotować potrawy z grilla na nowoczesnym sprzęcie marki Weber-Stephen i na własne oczy przekonać się o zaletach grilla z pokrywą, a przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody.

Pascal Brodnicki specjalnie na tę okazję przygotuje nowe przepisy na potrawy z grilla, a w centrum Weber World w podwarszawskim Aninie będzie również można grillować w jego towarzystwie.

Profesjonalistów od grillowania spotkamy w każdym z 60 centrów ogrodniczych. Będzie więc można poznać nowe metody grillowania i poradzić się ekspertów, jak sprawić, aby nasze potrawy z grilla były naprawdę pyszne.

Grillujesz i wygrywasz

Na Otwarciu Sezonu po raz pierwszy zobaczymy najnowszą kolekcję grilli i akcesoriów do grillowania firmy Weber. Każdy kto 31 marca lub 1 kwietnia kupi produkty tej marki za minimum 250 zł i prześle przepis na ulubione danie z grilla na adres konkurs@weber.com, będzie miał szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

Na autora najciekawszego przepisu czeka nowoczesny grill gazowy Weber Spirit S 320 Premium o wartości 3440 zł. Pozostałe nagrody to m.in. grille węglowe sygnowane nazwiskiem Pascala Brodnickiego, udział w Akademii Grillowania, akcesoria do rozpalania grilla oraz książki o grillowaniu.

Otwarcie Sezonu Grillowego 2012 to także premiera nowych grilli i akcesoriów z kolekcji Webera. Będzie można zobaczyć i kupić najnowsze grille węglowe, gazowe i elektryczne.

Na ten sezon firma Weber wzbogaciła popularne modele grilli o kolejne funkcje i wprowadziła nowe kolory grilli i akcesoriów. Z okazji 60-lecia marki dostępne będą też atrakcyjne zestawy - popularne modele grilli Weber z nowoczesnymi akcesoriami, takimi jak: kamień do grillowania pizzy czy wymienny ruszt tzw. sear grate.

Grillowanie to fantastyczny sposób spędzania wolnego czasu - na świeżym powietrzu, z rodziną i przyjaciółmi, przy smacznym i zdrowym jedzeniu. Czas więc zacząć sezon.

źródło i zdjęcia: Weber-Stephen Polska