W wiosennej kolekcji DUKA nie mogło zabraknąć wielkanocnych dekoracji. A że trudno wyobrazić sobie święta bez wypieków, jest też odświeżona kolorowa linia popularnych form NIKLAS do pieczenia i serwowania, które przydadzą się nie tylko na Wielkanoc.

Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć jajek, kurczaczka i zajączka. W sklepach DUKA znajdziemy wiosenne dekoracje z tymi motywami - szklane pojemniki CANDY w kształcie jaja - idealne na łakocie od zajączka, świeczki-jajka serii AGDA w kartonowej wytłoczce oraz żółte świeczki RABBIT.

Natomiast metalowy koszyk w kształcie kury, który świetnie sprawdzi się w roli wielkanocnego koszyczka, przez resztę roku, gdy trzymać w nim będziemy jajka lub owoce, będzie praktyczną ozdobą kuchni.

Z kolei naczynia żaroodporne NIKLAS w tym sezonie wystąpią w białej odsłonie z żółtym lub zielonym wnętrzem. Nowością są okrągłe formy do pieczenia i serwowania. Do kompletu dobierzemy ramekiny (średnica 9 cm) oraz prostokątne i kwadratowe naczynia różnej wielkości.

źródło i zdjęcia: DUKA