Baterie Kludi Balance cieszą się uznaniem zarówno użytkowników, jak i ekspertów. Dowodem są nagrody za znakomite wzornictwo i poszerzenie linii o nowe modele.

Niełatwo zachować równowagę między tym, co piękne i tym, co praktyczne. Projektantom Kludi udało się stworzyć baterie, które doskonale zachowują równowagę formy i funkcji. Nazwali je Balance.

Piękno i ergonomia

Jak udane to połączenie świadczy m.in. prestiżowa nagroda PLUS X award przyznawana produktom, które wyróżniają się funkcjonalnoscią i designem, są przełomowe. Otrzymała ją bateria elektroniczna Kludi Balance.

Uruchamiana jest czujnikiem ruchu, a jej kształt pozwala na dopasowanie do wielu typów umywalek. Perlator kaskadowy jest zabezpieczony przed kradzieżą. To ważne, bo tego typu baterie stosowane są często w łazienkach publicznych.

Temperaturę wody można regulować uchwytem z boku baterii albo ustawić na stałe i zastąpić uchwyt zaślepką.

Armatura zasilana jest baterią 6V i ma wskaźnik poziomu energii.

Kolejne bardzo prestiżowe wyróżnienie to IF product design award dla jednouchwytowej baterii umywalkowej Kludi Balance. Jej nowoczesną, minimalistyczną linię zmiękczają harmonijne zaokrąglenia, dzięki czemu armatura jest idealnym dopełnieniem wyrafinowanych wnętrz łazienkowych.

Charakterystycznym elementem baterii Kludi Balance jest uchwyt, przypominający skrzydło wzbijającego się do lotu ptaka - nie tylko ładny, lecz także wyjątkowo wygodny.

W baterii zastosowano również nowoczesne rozwiązania techniczne: perlatory s-pointer Eco oraz głowice ceramiczne z ogranicznikiem wypływu gorącej wody.

Nowości w kolekcji Kludi Balance

W 2012 roku w kolekcji Kludi Balance pojawiły się nowe elementy: ścienne dwuotworowe baterie umywalkowe w dwóch wariantach długości wylewki (180 i 220 mm), naścienna wylewka wannowa do montażu naściennego oraz bateria natryskowa z termostatem.

źródło i zdjęcia: Kludi