Kup piekarnik i płytę kuchenną do zabudowy, a w prezencie dostaniesz ekskluzywny garnek. Promocja trwa aż 125 dni - bo marka AEG kończy właśnie 125 lat!

Nieczęsto zdarza się świętować 125 urodziny. Co równie niezwykłe, szacowny jubilat rozdaje prezenty! Każdy kto w dniach 18 maja - 19 września 2012 r. kupi dowolny piekarnik do zabudowy i płytę grzewczą AEG, otrzyma nagrodę - ekskluzywny garnek niemieckiej marki Fissler.

Promocją objęte są wszystkie piekarniki i płyty do zabudowy AEG, a więc m.in. piekarniki MaxiKlasse™ z systemem obiegu powietrza ThermiC°Air, który pozwala zaoszczędzić do 10% energii.

Równomierne rozprowadzenie ciepła ma jeszcze tę zaletę, że piekarnik nagrzewa się szybciej i piec można w nieco niższej temperaturze niż tradycyjnie.

Jeszcze bardziej energooszczędne są piekarniki Pyroluxe® Plus - także dostępne w promocji - bo zużywają o 20% mniej energii niż urządzenia klasy A.

Do piekarnika AEG dobierzemy bezpieczną i nowoczesną płytę kuchenną: elektryczną lub gazową, ramkową lub bezbramkową - jaką tylko sobie zażyczymy.

Wszystkie płyty grzejne AEG są eleganckie, funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Sterowanie mocą grzania płyt indukcyjnych jest wyjątkowo precyzyjne, więc nie musimy obawiać się niemiłych niespodzianek podczas gotowania.

Zwolennicy płyt gazowych nie muszą już rezygnować z nowoczesnej aranżacji kuchni. Płyta grzejna AEG "gaz na szkle" to eleganckie połączenie szkła i stali nierdzewnej, które doskonale komponuje się z blatem kuchennym.

W jubileuszowej promocji AEG nie musimy liczyć na łut szczęścia, bo nagroda jest gwarantowana. Każdy, kto kupi zestaw piekarnik + płyta grzejna AEG otrzyma garnek Multi Star niemieckiej marki Fissler z wkładem do odcedzania. Wartość nagrody to 1159 zł!

Garnek zrobiony jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 (ma 10-letnią gwarancję) i doskonale nadaje się do gotowania na parze. Szczelna, lekko wklęsła pokrywa sprawia, że skraplająca się woda skapuje do środka, nawilżając potrawę.

Szczegóły promocji na stronie internetowej AEG.

źródło i zdjęcie: AEG