Już po raz czwarty we wrocławskiej Galerii Wnętrz DOMAR będziemy oswajać dizajn. Od 31 maja do 30 czerwca 2012 roku na żywo zobaczymy najnowsze propozycje polskich - i nie tylko - film i projektantów, by na własne oczy przekonać się, czy z dizajnem da się mieszkać.

31 maja 2012 r. mocne otwarcie - Noc z Dizajnem. Od godz 20 do północy będzie można obejrzeć nowości prosto z targów iSaloni w Mediolanie i prezentowaną tam wystawę polskiego designu "must have from Poland".

Zobaczymy także polskie produkty nagrodzone Red Dot design award oraz meble i upominki zaprojektowane specjalnie dla polskiej prezydencji w EU. Będzie też okazja spotkania znanych polskich projektantów.

Muzyczną gwiazdą Nocy z Dizajnem będzie Kuba Badach z zespołem Poluzjanci. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale należy wcześniej  zarejestrować się na www.domar.pl.

Dizajn udomowiony - przez cały czerwiec

Jednak nocne szaleństwa to zaledwie początek akcji "Dizajn udomowiony", która potrwa do końca czerwca.

- Po raz kolejny chcemy pokazać, że dizajn nie jest czymś dziwnym, wymyślnym, dostępnym tylko dla wąskiego grona. Dobry dizajn to coś, co mamy na wyciągnięcie ręki, a nie tylko w kolorowych pismach wnętrzarskich - przekonuje Katarzyna Świętek, marketing manager Galerii Wnętrz DOMAR. - Polskie marki i projektanci mają mnóstwo świetnych pomysłów, które coraz częściej znajdują uznanie na świecie. Warto wziąć udział w "Dizajnie udomowionym", by przekonać się, że możemy żyć i mieszkać ciekawiej, ładniej i wygodniej.

"Design udomowiony" to okazja, by zobaczyć nowości kilkudziesięciu marek wnętrzarskich - zarówno te prezentowane na tegorocznych targach w Poznaniu czy w Mediolanie, jak absolutne premiery.

Podobnie jak w ubiegłych latach, w programie imprezy znajdzie się miejsce na dodatkowe wydarzenia, ekspozycje i prezentacje. 31 maja, jeszcze przed rozpoczęciem Nocy z Dizajnem, przedstawiciele firm, handlowcy, projektanci i architekci będą mogli wziąć udział w konferencji "Marketing w branży wyposażenia wnętrz" organizowanej przez Galerię Wnętrz DOMAR, a odbywającej się na terenie Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Aby otrzymać zaproszenie, należy zarejestrować się na www.domar.pl.

źródło i zdjęcia: Galeria Wnętrz DOMAR

na zdjęciu wprowadzającym sofa Teddy Bear, proj. Mikołaj Wierszyłłowski, prod. Noti