Coffee Break - pod tym hasłem upłynie promocja w sklepach DUKA. Podczas trwania promocji pojawi się wiele nowości m.in. oryginalny ekspres do kawy NESPRESSO® De Longhi Maestria czy eleganckie akcesoria do kawy CAFE.

Promocja potrwa od 25 lipca do 27 sierpnia 2012 roku we wszystkich sklepach DUKA w Polsce. W tych dniach na klientów czeka wiele miłych niespodzianek - karta upominkowa w wartości 100 zł, dla tych którzy kupią ekspres do kawy na kapsułki oraz promocja 3 w cenie 2 - przy zakupie dwóch kubków trzeci klienci otrzymają gratis.

Podczas promocji Coffee Break do sprzedaży wejdzie ekskluzywna kolekcja Cafe Premium, w skład której wchodzą m.in. termosy, kubki termiczne czy dzbanki konferencyjne - zaprojektowane z wysokiej jakości materiałów.

Wśród nowości znajdziemy również pojemniki na kawę, dodatki CAFE i oryginalne kubki STOCKHOLM w nowych kolorach: szaro-błękitnym, zielonym i brązowym oraz łyżeczki do latte.

W wybranych sklepach DUKA Klienci mogą również za symboliczne 3 zł, spróbować smakowitej kawy. W warszawskich - Arkadii, Wola Parku i Złotych Tarasach oraz w szczecińskiej Kaskadzie i krakowskiej Galerii Kazimierz sklepy DUKA przygotowały kawiarenki DUKA Coffee, w których samodzielnie można zaparzyć ulubioną kawę - americano lub latte.

Źródło i zdjęcia: DUKA