Takich drzwi jeszcze w Polsce nie było! Z tablicą magnetyczną, ozdobnym nadrukiem albo z każdej strony inne - w salonach Drzwi i podłogi VOX już jest dostępna nowa kolekcja drzwi, które zaprojektujemy wedle własnej fantazji.

15 modeli drzwi, 4 najmodniejsze kolory plus 6 innowacyjnych funkcjonalności - możliwości jest bez liku. Drzwi VOX nie tylko przegroda między jednym pomieszczeniem a drugim, lecz nowy pomysł na aranżację wnętrza.

Brakuje miejsca? Wybierz drzwi z listwą na wieszaki - powiesisz na nich płaszcze lub ręczniki - albo z lustrem. Ciągle wspominasz wakacje w Paryżu? Możesz mieć drzwi z nadrukiem wieży Eiffla. Właścicieli kotów ucieszą drzwi z klapką dla ulubieńca, dzięki której łazienka nie będzie musiała być ciągle otwarta.

Nowatorskie (chronione prawnie) pomysły zastosowane w Drzwiach VOX sprawią, że Twój dom będzie inny niż wszystkie. Tym bardziej, że drzwi możesz samodzielnie zaprojektować, korzystając z internetowego konfiguratora. Dzięki temu będą dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Ci, którzy, zanim cokolwiek kupią, chcą to zobaczyć na własne oczy, Drzwi VOX i dostępne do nich akcesoria mogą obejrzeć w salonach.

W kolekcji Drzwi VOX do wyboru mamy drzwi wypełnione pojedynczym panelem dekoracyjnym, dużą płytą magnetyczną, lustrem albo szybą satinato z nadrukiem (5 wzorów), a także skrzydła dzielone na 2, 3 lub 5 części, które możemy wypełnić szybą lub dekoracyjnymi wstawkami.

Drzwi w sam raz dla osób, które cenią nieszablonowe wnętrza i lubią bawić się w projektowanie.

źródło i zdjęcia: Drzwi i podłogi VOX