Recykling może być doskonałą zabawą! Już w niedzielę 12 sierpnia 2012 roku od godz. 12 będziecie mogli się o tym przekonać na warsztatach O! Re:Ty.

Patronat Czas na Wnętrze Zmieniamy śmieci w użyteczne rzeczy, znakomicie się przy tym bawiąc - tak najkrócej można by przedstawić program recyklingowych warsztatów O! Re:Ty.

W niedzielę 12 sierpnia w warszawskiej Cafe Kulturalna będziemy przetwarzać rzeczy niepotrzebne na domowe dekoracje i akcesoria. 

Moda i meble z recyklingu

Ozdoby i kapelusze z butelek PET,  siedzenia i stołki z plastiku i tektury, wyplatane z gazet  kosze, pudełka i abażury, portmonetki z makulatury, modne torebki z plastikowych reklamówek... to wszystko będzie można zrobić, a potem zabrać do domu!

Warsztaty O! Re:Ty - plakatJeśli w domowej lodówce zalegają Wam resztki jedzenia, z którym nie macie pomysłu, co zrobić, przynieście je  ze sobą. W strefie kulinarnego recyklingu przetworzymy je na coś pysznego! Urządzimy też konkurs na danie kuchni partyzanckiej - wykonanie potrawy dla 10 osób, której koszt nie będzie większy niż 20 zł.

Poza tym w programie przerabianie starych ciuchów na nowe, warsztaty szycia zabawek dla dzieci i rodziców, a nawet budowa tratwy do spływu po Świdrze!

Warsztaty O! Re:Ty będą trwały od godziny 12 do 19 w niedzielę 12 sierpnia 2012, Cafe Kulturalna (Pałac Kultury i Nauki), wstęp - 3 zł.

Materiały do pracy dostarczy Remondis, a narzedzia dla uczestników warsztatów - Dremel.

kontakt: warsztaty.o.rety@gmail.com lub Facebook