Już od soboty, 1 września 2012 r. w warszawskiej Domotece można obejrzeć wystawę "Oh Studio Mio! 365 days of creative chaos".

Wystawa powstała z okazji 85. rocznicy powstania firmy Koziol i prezentuje produkty tej znanej, niemieckiej marki. Niepowtarzalna ekspozycja biurek i gadżetów, które obejrzymy na wystawie, powstała właśnie z okazji jubileuszu.

Na ekspozycji zobaczymy m.in. dziesięć biurka wiodących projektantów marki, takich jak: Frank Person, Alessandro Mendini, Wolfgang Hints, Yar Rassadin, Cairn Young, Michael Neubauer/qed* Design, Robin Platt, Neue Freunde, Matteo Thun, Ole Palsby.

Warto tam zajrzeć i porównać odmienne style i różne podejścia do wzornictwa każdego z projektantów. Wszystkie produkty, które zobaczymy na wystawie, będzie można kupić w salonie QForma w Domotece. Także witrynę sklepu zapełnią akcesoria marki Koziol.

Firma Koziol powstała w 1927 roku i zasłynęła jako producent designerskich plastikowych artykułów wyposażenia wnętrz. Wszystkie jej produkty wykonane są z tworzywa wysokiej jakości, spełniają wyśrubowane standardy bezpieczeństwa i - w trosce o środowisko - w 100% nadają się do recyklingu.

Kuratorem wystawy jest designer Tino Valentinitsch. Wystawa potrwa do 30 września 2012 roku.

źródło i zdjęcia: Domoteka