Architektów i projektantów wnętrz, stylistów, dekoratorów i designerów zapraszamy na trzecią już w tym roku konferencję Idealny Dom i Wnętrze. Tym razem do malowniczo położonego nad Wisłą Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA w Krakowie.

Patronat Czas na WnętrzeGościem specjalnym krakowskiej konferencji Idealny Dom i Wnętrze będzie Marek Liskiewicz - Projektant Roku 2011, współtwórca grupy projektowej Triada Design i wykładowca krakowskiej ASP - który wraz ze studentami podzieli się swoim pomysłem na to, czym jest design. Studenci przedstawią też swoje projekty na specjalnie przygotowanej na ten dzień wystawie w holu głównym Muzeum MANGGHA (ul. M. Konopnickiej 26).

Krakowska konferencja Idealny Dom i Wnętrze odbędzie się 11 października 2012 roku. To już trzecia w tym roku impreza z tego cyklu. Jak zwykle na uczestników czeka ciekawy i różnorodny program oraz goście - w Warszawie zachwycał nas Tomek Rygalik, w Poznaniu Oskar Zięta - którzy dzielą się swoją wizją designu i aranżacji wnętrz.

Firmy zainteresowane udziałem w konferencji zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

źródło i zdjęcia: Agencja Soma