Chcesz upiec indyka, albo przygotować pieczone dania na rodzinne przyjęcie? Z nową kuchenką marki Ardo to dziecinnie łatwe! Pięć gazowych palników i piekarnik o pojemności aż 118 litrów, to gratka dla nowoczesnej rodziny i miłośników sztuki kulinarnej, zwłaszcza gdy trzeba przygotować duże przyjęcie.

Kuchnia wolnostojąca 96GG50VX z linii Semi-Pro ma szerokość 90 cm i pięć gazowych palników, w tym palnik „potrójna korona”, dzięki któremu czas przyrządzania posiłków można skrócić nawet o połowę. Wszystkie pokrętła są wyposażone w zapalarkę, a elementy gazowe w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Urządzenie ma również dźwiękowy timer.

W piekarniku zastosowano całkowicie płaskie ścianki wewnętrzne, które znacznie zwiększyły jego pojemność. Dodatkowo piekarnik jest wyposażony w solidne, żeliwne ruszta i komplet wyjmowanych drabinek, które w razie potrzeby można ukryć w otwieranym schowku na naczynia. Aby zapewnić czystość i pełną higienę, szybę piekarnika wyposażono w system EasySlide, dzięki któremu łatwo ją zdemontować i umyć.

Front kuchni jest wykonany ze stali nierdzewnej (inox), odpornej na zarysowania. Drzwi piekarnika są pokryte elegancką taflą mlecznego szkła, która nadaje urządzeniu lekkości.  Połączenie stali, szkła i minimalistycznych kształtów sprawia, że kuchnia dobrze komponuje się z kuchenną zabudową i nadaje jej indywidualnego charakteru.

Sugerowana cena brutto - 5039 zł. Gwarancja 24 miesiące

Dostępny jest również model kuchni 96GE50VX wyposażony w piekarnik elektryczny o pojemności 106 l.