Zajmujesz się architekturą wnętrz i chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami? Już we wrześniu rusza kolejny sezon konferencji Design - w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Zapraszamy!

Patronat Czas na WnętrzeNowy sezon, a więc nowe tematy i nowi partnerzy konferencji Design. Jeśli jesteś architektem albo projektantem wnętrz, to znakomita okazja, aby poznać nowe produkty i technologie, a także nawiązać ciekawe kontakty.

Każda 1-dniowa konferencja pozwoli szczegółowo zapoznać się z ofertami firm o ugruntowanej już pozycji na polskim rynku oraz tych, które dopiero na niego wchodzą. W jednym miejscu będzie można zobaczyć "na żywo" ekspozycje, poznać opinie ekspertów, wymienić wrażenia w środowisku projektantów wnętrz, a przy tym miło spędzić czas.

Na uczestników konferencji Design zawsze czekają ciekawe nagrody, specjalne promocje, kupony rabatowe, czasopisma branżowe, wykłady cenionych architektów.

Najbliższe terminy konferencji Design:

  • Warszawa - 12.09.2012 (środa)
  • Kraków - 19.09.2012 (środa)
  • Gdańsk - 25.09.2012 (wtorek)

Więcej szczegółów na stronie organizatora - Virtus Studio - lub pod numerem telefonu 12 429 55 20.

Aby na bieżąco śledzić zapowiedzi spotkań, relacje, podsumowania, informacje o konkursach i wiele, wiele innych ciekawostek z branży wnętrzarskiej, warto dołączyć do grona fanów konferencji Design na Facebooku.

Do zobaczenia na konferencjach!