Sklep DUKA w gdyńskim Centrum Handlowym Klif zmienił się nie do poznania. W piątek 28 września ponownie zaprasza w swoje progi.

Z okazji otwarcia gdyńskiego sklepu po przebudowie, DUKA przygotowała dla gości moc niespodzianek - upominki, pokazy kulinarne i degustacje przysmaków, a także promocyjne ceny najpopularniejszych produktów!

Warto się spieszyć, bo 100 pierwszych osób, które zrobią zakupy za co najmniej 200 złotych, otrzyma noże ze stali nierdzewnej KOBE w prezencie.

Salon DUKA w CH Klif w Gdyni to kolejny sklep sieci przebudowany zgodnie z nową koncepcją Kitchen Life, której dewiza brzmi "Kuchnia to moje ulubione miejsce w domu". Już niedługo podobne salony powstaną w City Center w Rzeszowie, gdyńskim Centrum Handlowym Wzgórze, Galerii Katowickiej oraz Centrum Handlowym Łacina w Poznaniu.

A tymczasem, we wszystkich sklepach sieci - jest ich w Polsce ponad 30 + sklep internetowy www.dukapolska.com - pojawiła się już kolekcja Autumn Joy! Co zatem proponują nam szwedzcy projektanci na jesień 2012?

Miłośnicy herbaty i kawy wśród jesiennych nowości DUKA znajdą kubki MOOD w białym i brązowym kolorze oraz oryginalny porcelanowy kubek TIME.

Tym, którzy niezależnie od pory roku, lubią mieć zawsze pod ręką butelkę wody, DUKA poleca butelki wielokrotnego użytku BOBBLE zaprojektowane przez Karima Rashida. Mają wymienny filtr węglowy, który usuwa z wody zanieczyszczenia organiczne, zapach i smak chloru. Zamiast więc kupować wodę w jednorazowych butelkach PET, które tak zanieczyszczają środowisko, możemy napełnić wodą z kranu butelkę z filtrem i być eko!

A jeśli jesienią i zimą lubimy raczej zjeść coś konkretnego, przyda się rzymskie naczynie do pieczenia LE GRYTA. Zrobione jest z nieszkliwionej wypalanej gliny i można w nim przygotowywać mięso i warzywa bez użycia tłuszczu. Samo zdrowie.

W jesiennej kolekcji DUKA znajdziemy też pufy LOB w nowych kolorach: cytrynowym żółtym i pomarańczowym. Razem z dotychczasowymi (beżowym, grafitowym, limonkowym, niebieskim i fioletowym) jest już ich aż siedem. Bo przecież jesień musi być kolorowa!

źródło i zdjęcia: DUKA