W stwierdzeniu, że nowa dekoracja ścienna marki Candis doda wnętrzu blasku, nie ma cienia przesady. Lùmir z linii Le Preziose to wytworny efekt dekoracyjny o diamentowym połysku.

Ściany wykończone dekoracją Lùmir mienią się i lśnią jak pokryte diamentowym pyłem. Czy ozdobimy w ten sposób całe pomieszczenie, czy tylko fragment ściany, efekt będzie spektakularny i bez wątpienia stanie się kluczowym elementem wystroju wnętrza.

Dekorację Lùmir można wykonać w szerokiej gamie kolorów, m.in. czerwieni, zieleni, fioletu, brązu, a także w odcieniach złota i srebra. A ponieważ system składa się z metalicznego tonera z aluminiowym pyłem (Toner Lùmir) i farby-bazy (ATF Le Velature lub ATF Etnika), różnorodność efektów, które możemy uzyskać, jest naprawdę ogromna.

Co ważne, wykonanie tej efektownej dekoracji wcale nie jest trudne ani czasochłonne. Instrukcja na stronie internetowej producenta krok po kroku poprowadzi nas do celu.

Ściana elegancka i praktyczna

Dekoracja ścienna Lùmir jest odporna na zmywanie wodą (po min. 30 dniach od aplikacji), a jej kolor jest trwały i nie blaknie pod wpływem światła. Ekologiczna receptura zaś sprawia, że można bez obaw stosować ją także w pokoju dziecka.

źródło i zdjęcia: B.M. Polska