Seria Bingo Star to jedne najchętniej kupowanych baterii kuchennych Kludi. W tym roku udoskonalono je, zapewniając nam jeszcze więcej wygody.

Armatura kuchenna Kludi Bingo Star jest na rynku już od kilku lat i niezmiennie cieszy się dużym uznaniem. Podoba się jej nowoczesny design, funkcjonalność, a także duży wybór wariantów.

Projektanci Kludi nie spoczęli jednak na laurach i w tym roku ta popularna linia baterii kuchennych pojawiła się w odświeżonej wersji - jeszcze bardziej nowoczesnej, wygodnej i funkcjonalnej.

Zgodnie z panującymi trendami uchwyty baterii kuchennych Bingo Star nieco wysubtelniały, są teraz bardziej ergonomiczne i wygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Znakomicie komponują się z ponadczasowymi smukłymi wylewkami.

Tym jednak, co wyróżnia baterie Kludi Bingo Star spośród innych o podobnie nowoczesnym designie, jest liczba funkcjonalnych wariantów - aż kilkanaście! Znajdzie się więc odpowiednia do każdej kuchni.

Do wyboru mamy więc baterie jedno- i dwuuchwytowe, z wylewką wyciąganą lub nie, chromowane i o wygladzie stali szlachetnej... Jest też bateria kuchenna z przyłączem Multi, które pozwala na wygodne i sprawne podłączenie pralki lub zmywarki bez przerabiania instalacji.

Do najciekawszych wariantów należy bateria Kludi Bingo Star ze złączem Bajonett - idealna, jeśli chcemy zamontować zlewozmywak pod oknem. Dzięki złączu, jednym ruchem wyciągniemy baterię z cokołu, położymy na blacie i wygodnie otorzymy lub zamkniemy okno.

Nie zapomniano oczywiście o ekologii - wszystkie modele mają wbudowany perlator Cache, który zmniejsza zużycie wody nawet do 40%. A ponieważ perlator całkowicie chowa się w wylewce, utrzymanie armatury w doskonałej czystości jest jeszcze prostsze. Doceni to każda pani domu.

źródło i zdjęcia: Kludi