Jak się mieszka w inteligentnym budynku? Teraz każdy może się o tym przekonać dzięki promocji "Wypróbuj i Kup" - zupełnie za darmo we własnym domu przetestujesz inteligentny system Fibaro.

Prawdziwa wygoda czy komplikujący życie bajer? Teraz możesz się o tym przekonać na własnej skórze i to nie wydając ani złotówki. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem czy sprzętem RTV i AGD za pomocą smartfona, i to bez różnicy, czy siedzisz na własnej kanapie, czy gdzieś na innym kontynencie - to tylko niektóre z możliwości, jakie daje inteligentny dom.

W ramach promocji Fibaro "Wypróbuj i Kup" przez tydzień można testować system we własnym domu. Za darmo. Jeśli uznasz, że nie jest ci potrzebny, po prostu go zwrócisz.

Do tej pory testowanie systemów inteligencji budynkowej nie było łatwe, bo ich montaż oznaczał konieczność przeprowadzenia remontu. Z Fibaro jest znacznie prościej.

- Nasz system jest bezprzewodowy, dzięki czemu jego montaż przebiega szybko i bezinwazyjnie. Wystarczy umieścić moduły wykonawcze w już istniejących kontaktach czy przełącznikach, następnie skonfigurować połączenie z centralką Home Center 2 i już możemy korzystać z funkcjonalności, jakie daje nam inteligentny dom - wyjaśnia Maciej Fiedler, prezes zarządu Fibar Group, producenta bezprzewodowego systemu inteligencji budynków Fibaro.

Potem wystarczy pobrać darmową aplikację na komputer lub telefon i voila! - cały dom pod kontrolą. Żeby było jeszcze wygodniej, z pomocą przyjdzie nam wirtualna asystentka głosowa Lili - po prostu mówisz i masz.

W promocji można wypróbować dowolne funkcje systemu Fibaro.

- Nasi eksperci pomogą w doborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, podpowiedzą, w jaki sposób z Fibaro oszczędzić na rachunkach, zainstalują system oraz podzielą się swoją wiedzą w zakresie inteligentnych technologii - mówi Maciej Fiedler z Fibaro.

- Dzięki temu każdy samodzielnie i w zaciszu własnego domu będzie mógł sprawdzić, jak łatwa i intuicyjna jest obsługa inteligentnego domu oraz przekonać się, że jest to rozwiązanie na każdą kieszeń - dodaje.

Promocja "Wypróbuj i Kup" potrwa do 31 grudnia 2012 r. Szczegóły na stronie Fibaro oraz w autoryzowanych salonach sprzedaży.

źródło i zdjęcie: Fibaro