Na mapie Warszawy powstało nowe miejsce dla tych, którzy poszukują nietypowych, skrojonych pod konkretne wnętrze grzejników. W nowo otwartym showroomie Technika Design można takie grzejniki nie tylko zamówić, lecz także obejrzeć.

Jeśli uważasz, że grzejnik to pierwszy mebel w salonie, albo wprost przeciwnie - że powinien niczym kameleon, wtopić się w otoczenie, w nowym showroomie Technika Design znajdziesz to, czego szukasz - wysokiej klasy grzejniki, które mogą zostać stworzone specjalnie pod Twoje wnętrze.

W showroomie Technika Design możemy nie tylko zamówić, ale i obejrzeć grzejniki marek Runtal, Meinertz, Möhlenhoff. To zdecydowanie pierwsza liga wśród grzejników.

Grzejniki szwajcarskiej marki Runtal zwracają uwagę wysublimowanym designem i niezwykłą starannością wykonania. Nawet na pierwszy rzut oka całkiem zwyczajne grzejniki, gdy przyjrzymy się im z bliska, dotkniemy, zaskakują perfekcyjnym wykończeniem. To zasługa najnowszych technologii produkcji i niezwykłej dbałości o detale. Ten perfekcjonizm dotyczy zresztą nie tylko designu, lecz także ich właściwości technicznych grzejników.

Oprócz tradycyjnych żeberek i drabinek Runtal proponuje eleganckie grzejniki-panele, które mogą być wykończone m.in. oksydowaną miedzią lub mosiądzem, lustrem z idealnie wypolerowanej stali inox a nawet naturalnym fornirem. Jest też niezwykły grzejnik-rzeźba Splash wykonany w całości z corianu.

Technika Design oferuje także wysokiej klasy grzejniki kanałowe marek Meinertz, Möhlenhoff - idealne do wnętrz z dużymi przeszkleniami. Ciekawostką jest możliwość dopasowania kratek grzejników do podłogi. Wystarczy, że przyniesiemy próbkę lub zdjęcie materiału, którym wykończona jest nasza posadzka, a producent przygotuje kratki grzejników kanałowych dokładnie w ten deseń. I to zaledwie w ciągu 6 tygodni.

Do drewnianych podłóg dobierzemy kratki drewniane z wybranego gatunku drewna. Jeśli potrzebujemy grzejników w nietypowym kształcie lub rozmiarze, w Technika Design zamówimy wykonane dokładnie pod wymiar.

Oprócz grzejników, w showroomie znajdziemy też ekskluzywne domofony i systemy kontroli dostępu Siedle. Oprócz gotowych produktów w ofercie są linie robione wyłącznie na zamówienie, konfigurowane zgodnie z potrzebami konkretnego klienta.

Tak więc ci, którym zależy, aby nic nie zakłóciło ich pomysłu na idealne wnętrze, w Technika Design znajdą rozwiązania dostosowane do własnego projektu.

Adres showroomu i biura handlowego Technika Design:

ul. Ostrobramska 91, Warszawa
tel. 22 879 89 21, e-mail: biuro@technikadesign.pl
godziny otwarcia: pon-pt 9-18, sob 10-16.

źródło i zdjęcia: TechnikaDesign.pl