Tablica na ścianie, drzwiach, meblach... Niestety gama kolorów była bardzo skąpa. Teraz to już nie problem, bo pojawiła się farba tablicowa, która może być w dowolnym kolorze!

Namalowana na ścianie lub meblach tablica to pomysłowa i praktyczna dekoracja. W pokoju dziecięcym ściana, po której można pisać i rysować kredą, pozwoli artystycznie wyszaleć się naszym pociechom albo zapisać plan lekcji i terminy klasówek, w biurze będzie tablicą informacyjną lub kalendarzem, w spiżarni lub kuchni - listą zakupów, podręczną książką kucharską, rodzinnym "centrum informacyjnym".

Farbą tablicową możemy namalować tablicę w dowolnym kształcie i prawie na każdej powierzchni. A odkąd pojawiła się Chalkboard Paint 308 marki Benjamin Moore, także w dowolnym kolorze! Nie odpowiada Ci czerń ani ciemna zieleń - nic nie szkodzi, do dyspozycji jest aż 11 tysięcy odcieni!

Nowa, kolorowa farba tablicowa Chalkboard Paint 308 dostępna jest w systemie barwienia GENNEX® Platform marki Benjamin Moore. To wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa o półmatowym wykończeniu, która sprawia, że po pomalowanej nią ścianie, meblu albo innym przedmiocie można pisać kredą i do woli ją ścierać, a nawet zmywać wodą, bo namalowana tablica nie traci koloru i nie wybłyszcza się.

Także samo malowanie farbą tablicową jest łatwe i przyjemne, bo farba nie kapie, szybko schnie i ma znakomite właściwości kryjące. Co bardzo ważne, zwłaszcza jeśli chcemy, aby w malowanie włączyły się dzieci, farba Chalkboard Paint 308 jest w pełni bezpieczna - nie ma drażniącego zapachu i zawiera bardzo niewiele lotnych związków organicznych (LZO).

Informacje o farbie tablicowej Chalkboard Paint 308:

  • wydajność: ok. 10 m²/l
  • cena: 138 zł za opakowanie 0,95 l
  • producent: Benjamin Moore & Co., USA
  • dystrybutor: B.M. Polska

źródło i zdjęcia: B.M. Polska