Pamiętacie kolorowy ekspres Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo projektu Agathy Ruiz de la Prada? Z okazji 75. urodzin marki Nescafe pojawiła się kolejna limitowana edycja tego kultowego ekspresu.

Tym razem autorką projektu limitowanej edycji ekspresu Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo jest inna hiszpańska artystka - Coral Hernandez Finol, związaną z firmą Custo Barcelona.

Podobnie jak Krups Nescafe Dolce Gusto autorstwa Agathy Ruiz de la Prady, także ten zwraca uwagę niezwykłą kolorystyką. Odważne róże, fiolety i zielenie oraz ponownie motyw serduszek - tego ekspresu po prostu nie można nie ustawić w kuchni na honorowym miejscu!

Jednak to co najważniejsze, nie jest widoczne dla oczu. Ekspres przygotuje nam aż 22 smaki kawy i innych napojów, np. herbatę. Wysokie ciśnienie - 15 barów - to gwarancja, ze kawa z Krups Nescafe Dolce Gusto będzie równie wyśmienita jak w kawiarni.

Nowością jest kapsułka Espresso Barista - kawa o intensywnym smaku i bogatym aromacie, z gładką, aksamitną pianką na powierzchni. W sam raz dla kawowych koneserów. 

Cena ekspresu Krups Nescafe Dolce Gusto to około 399 zł. Za 16 kapsułek Nescafe Dolce Gusto Espresso Barista zapłacimy około. 22 zł.