Domowe lody własnej roboty smakują nieporównanie lepiej, niż te ze sklepu! Podobnie świeże soki, koktajle i smoothies. Z akcesoriami Tchibo z kolekcji "Smaki lata" wyczarujesz fantastyczne, zdrowe letnie desery. A ile zabawy będzie przy ich robieniu!

Pucharki, miseczki, łyżeczki, a także maszynki i formy do wyrobu lodów, lodowych kieliszków, posypek, lodowych kanapek... W kolekcji Tchibo "Smaki lata", która pojawiła się w sklepach 8 lipca 2013, znajdziemy wszystko, co potrzebne, by nie tylko zajadać się domowymi lodami, lecz także bawić wymyślaniem nowych smaków i różnych lodowych specjałów. 

Smaki lata to także zimne napoje i świeże owoce, więc w kolekcji nie mogło zabraknąć kostkarek i foremek do lodu, dzbanków i karafek na napoje, a także sokowirówki i wyciskaczy do cytrusów. Sprytne obieracze do owoców pomogą szybko i sprawnie przygotować pyszne i zdrowe letnie desery. Zresztą, takie praktyczne gadżety, jak choćby spray do cytryn, przydadzą się w kuchni przez okrągły rok.

Dla tych, którzy zamierzają cieszyć się smakami lata na świeżym powietrzu, Tchibo przygotowało też kolorowe akcesoria piknikowe: koce, torby, pojemniki termiczne i kubki. Pozostaje tylko cieszyć się piękną pogodą.

źródło i zdjęcia: Tchibo