Chodzi ci po głowie jakiś kolor? Jeśli zależy ci na idealnie dobranym odcieniu, wybierz farbę z mieszalnika. Nowy Dulux Colour Mixing System jeszcze lepiej niż dotychczas odwzorowuje kolory i ma wygodne narzędzia, które pomogą Ci wybrać idealny odcień.

Jeśli masz sprecyzowaną wizję wnętrza i chcesz dobrać kolor ściany do obicia fotela albo wzoru na tapecie, skorzystaj z farby z mieszalnika. Nowe mieszalniki Dulux Colour Mixing System wyjątkowo precyzyjnie dozują pigmenty, dzięki czemu masz gwarancję idealnego odwzorowania wymarzonego koloru. A dzięki takim narzędziom jak karteczki wzornika, które możesz zabrać do domu, aplikacja na smartfona albo na stronie internetowej, znalezienie tego właściwego pośród ponad 10 tysięcy kolorów wcale nie będzie trudne. Wystarczy, że będziesz miał jakiś przedmiot w wybranym kolorze albo jego zdjęcie. Dla pewności możesz najpierw kupić tester koloru - półlitrową puszkę farby - i sprawdzić, jak wybrany kolor wygląda w Twoim wnętrzu.

Tym samym kolorem możesz pomalować nie tylko ściany, lecz również drewniane i metalowe elementy wyposażenia. W ten sposób stworzysz we wnętrzu spójną całość. W ofercie farb Dulux z mieszalnika znajdziesz emulsje lateksowe do ścian matowe i satynowe, farby do kuchni i łazienek (również satyna i mat), emalie do drewna i metalu (wodorozcieńczalna i rozpuszczalnikowa w wersji satyna i mat) oraz emulsję do elewacji. Możesz wiec mieć swój ulubiony kolor gdziekolwiek zechcesz.

źródło i zdjęcia: Dulux/Akzo Nobel