Rok szkolny dobiegł końca, zakończyły się także kursy projektowania wnętrz Creator we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Jak zwykle podsumowaniem kursu był konkurs na najlepszy projekt. Jurorom najbardziej spodobały się prace Beaty Piotrowskiej, Magdaleny Wojtysiak i Diany Polak. Gratulujemy!

Beata Piotrowska - autorka najlepszego projektu na kursie projektowania wnętrz Creator we Wrocławiu zakończonym 23 czerwca 2013 roku. To rodowita wrocławianka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, 14-letnia żona, 12-letnia matka, właścicielka psa, księgowa z duszą artysty.

- Pamiętajmy, że każde wnętrze może być ciekawe, jeśli tylko przelejemy mu duszę - mówi z przekonaniem Beata Piotrowska. - Będzie nasze, jeśli nadamy mu nutę, tego co nam w sercu gra.

Magdalena Wojtysiak - autorka wyróżnionego projektu na kursie projektowania wnętrz Creator w Warszawie, który zakończył się 30 czerwca 2013 roku.

- Zamiłowanie do kreowania przestrzeni wokół siebie miałam już od najmłodszych lat, co wtedy objawiało się ciągłym przestawianiem mebli w moim pokoju i dekorowaniem go na różne sposoby - zwierza się projektantka. - Zawsze lubiłam piękno połączone z funkcjonalnością i wnętrza, do których po prostu chce się wracać. O projektowaniu zaczęłam myśleć na poważnie dzięki pracy w firmie meblarskiej i projektowaniu dla niej stoisk wystawienniczych. Kurs projektowania wnętrz Creator był dla mnie świetnym dopełnieniem wiedzy, którą wcześniej zdobyłam metodą prób i błędów. Mam nadzieje, że będzie to udany pierwszy krok do rozpoczęcia własnej działalności w tym zakresie - dodaje Magdalena Wojtysiak.

Diana Polak - autorka najlepszego projektu na kursie projektowania wnętrz Creator w Krakowie zakończonym 7 lipca 2013 roku - jest absolwentką Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Tworzy w oparciu o wiedzę techniczną i artystyczne podejście do tematu. Wnętrza od zawsze były obiektem jej zainteresowań, tak jak i szeroko pojęty design. Diana Polak wyznaje zasadę, że wnętrza są tak różne, jak różni są ludzie, dlatego też wnętrze powinno być odbiciem człowieka.

Patronat Czas na WnętrzeNajbliższe terminy kursów wnętrzarskich Creator:

Warszawa

  • kurs projektowania wnętrz - podstawowy - 14 września - 10 listopada 2013 roku
  • design we wnętrzu - 5-27 października 2013 roku

Kraków

  • kurs projektowania wnętrz - podstawowy - 7 września - 17 listopada 2013 roku

Wrocław

  • kurs projektowania wnętrz - podstawowy - 21 września - 24 listopada 2013 roku

Wykładowcy, Dominika Dyl i Miłosz Kowalski, to projektanci o ogromnym doświadczeniu. Od lat prowadzą zajęcia na uczelniach i mają ogromny dar przekazywania wiedzy.

Informacje o kursie i zapisy:

Creator - kursy projektowania wnętrz

e-mail: biuro@creator.net.pl
tel.: 022 759 16 02, 0 504 222 373
faks: 022 759 16 02