Jaki jest idealny odkurzacz dla alergika? Taki, który nie przepuści żadnemu pyłkowi i wydmuchuje tylko czyste powietrze. Firmie Kärcher udało się to niemal w 100% - bo najnowszy odkurzacz DS 5.800 ma filtr HEPA 12 i wodny!

Jeśli mamy w domu alergika, dobry odkurzacz to podstawa, aby zapewnić mu maksimum ochrony przed szkodliwymi pyłkami i roztoczami. Nowy odkurzacz Kärcher DS 5.800 nie przepuści żadnemu pyłkowi, bo dzięki specjalnemu zestawowi filtrów (filtr wodny + filtr silnika + filtr HEPA 12) skuteczność filtracji wynosi 99,9%! W praktyce oznacza to, że odkurzacz wypuszcza czyste powietrze!

System filtrów zatrzymuje wszelkie drobne cząsteczki kurzu, bakterie, zarodniki grzybów, roztocza czy pyłki kwiatowe, a powietrze wylotowe jest czystsze od powietrza znajdującego się w sprzątanym pomieszczeniu! Dzięki temu alergicy będą znacznie mniej narażeni na uciążliwe objawy uczulenia.

Odkurzacz Kärcher DS 5.800 skutecznie odkurza wszystkie popularne rodzaje podłóg domowych, a więc dywany, parkiety, płytki, a także tapicerkę. Efektywność odkurzania jest jeszcze większa dzięki dyszy podłogowej ComfoGlide.

I choć nie jest to odkurzacz piorącyDS 5.800 może również zbierać niewielkie ilości wody (do 0,5l). Akcesoria w schowku na obudowie podczas sprzątania zawsze mamy pod ręką. W standardowym wyposażeniu znajdują się: ssawa podłogowa, szczelinowa, do tapicerki oraz odpieniacz "FoamStop", przydatny do prania dywanów.

źródło i zdjęcia: Kärcher