Jaka powinna być ceramika do małej łazienki? Przede wszystkim funkcjonalna i kompaktowa. Taka właśnie jest nowa linia ceramiki łazienkowej Koło - Spark.

Projektanci ceramiki Koło postawili tym razem na uniwersalną klasykę, która pozwala wyjść na pierwszy plan innym elementom aranżacji łazienki.

Proste umywalki, sedes i wanny Spark dobrze komponują się z wnętrzami rożnego typu. Pasują zarówno do małych łazienek, jak i do tych, w których oszczędność miejsca nie jest priorytetem.

Ergonomiczne, półokrągłe umywalki Spark ułatwiają wykorzystanie ograniczonej przestrzeni. Dostępne są w trzech szerokościach: 50, 55 i 60 cm. Mogą być kompletowane z półpostumentem lub uniwersalnymi szafkami Domino.

W bardzo małej łazience, np. gościnnej, sprawdzi się umywalka narożna o wymiarach 35 x 45 cm.

Uzupełnieniem linii ceramiki łazienkowej Spark jest wisząca miska ustępowa z estetycznie zasłoniętym mocowaniem. Może być wyposażona w wolno opadającą deskę sedesową przystosowaną do łatwego demontażu.

Jeśli zależy nam na oszczędności miejsca, możemy sedes zamontować na narożnym stelażu Koło Technic albo wyjątkowo "szczupłym" Koło Slim o głębokości zaledwie 10 cm.

Wanna Spark jest prostokątna, bo właśnie taki kształt zapewnia największą ustawność. Do wyboru są cztery długości, od 140 do 170 cm, więc dobierzemy odpowiednia do każdej łazienki.

Tym, którzy lubią czasami wziąć orzeźwiający prysznic, przyda się także parawan nawannowy.

Wanny wykonane są z przyjemnego w dotyku i długo utrzymującego ciepło akrylu sanitarnego. Można je obudować specjalnymi panelami z odpornego na wilgoć MDF w kolorze wenge lub bialym.

źródło i zdjęcia: Sanitec KOŁO