Lubisz nowoczesny design, ale nad sztuczne tworzywa przedkładasz naturalne materiały? Zobacz trzy najnowsze kolekcje mebli Paged: Fiume, Montana i Magnetic.

Drewniane meble nie muszą wyglądać jak odziedziczone po babci. O tym, że szlachetna uroda drewna może iść w parze z nowoczesnym designem przekonują trzy najnowsze kolekcje Paged Meble: Fiume, Montana i Magnetic.

Meble Fiume zrobiono z drewna orzechowego. Proste bryły urozmaicają przeszklenia i czarne wycięcia-uchwyty. Jednak subtelne elementy dekoracyjne nie konkurują z rysunkiem słojów i wybarwieniem drewna. Autorem kolekcji jest Przemysław Ptaszyński.

Z kolei Jacek Mikołajczak w swoich dwóch kolekcjach mebli Montana i Magnetic wyeksponował naturalną strukturę i kolorystykę drewna dębowego. Pierwszą wykonano ze szczotkowanego dębu o wyraźnym rysunku słojów. Surowość drewna podkreślają geometryczne bryły mebli i podświetlone przeszklenia. Meble Montana przeznaczone są zarówno do jadalni, jak i do salonu. Można je już kupić w salonach Agata Meble.

Kolekcja Magnetic zwraca uwagę ciekawym "przenikaniem się" brył mebli oraz kontrastowym zestawieniem onyksowej czerni z jasnym dębem. Z czarnego szkła są fronty szafek i komód oraz blaty stołów. To propozycja dla wielbicieli elegancji w awangardowym wydaniu.

Zobacz kolekcję Magnetic - minimalistyczne meble z drewna

źródło i zdjęcia: Paged Meble