Drzwi mogą być przesuwne albo obrotowe... System Rondo - nowatorskie drzwi marki Interdoor -  śą trochę takie, trochę takie. Zobacz, jak działają i czemu tak znakomicie nadają się do małych pomieszczeń.

Drzwi Rondo otwiera się otwiera się ruchem przesuwno-obrotowym, można to zrobić w obie strony, a więc zgodnie z kierunkiem ruchu, niezależnie czy wchodzimy, czy wychodzimy. To bardzo wygodne, zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych.

Inną ogromną zaletą nowych drzwi Interdoor jest to, że otwarte pod kątem 90 stopni skrzydło zajmuje w pomieszczeniu o połowę mniej miejsca niż zwykłe drzwi. To sprawia, że system Rondo daje większe możliwości zagospodarowania przestrzeni w mieszkaniu i znakomicie sprawdza się nawet w małych wnętrzach (np. w łazience) oraz wszędzie tam, gdzie drzwi znajdują się zbyt blisko siebie. 

Innowacyjność tego rozwiązania docenili eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego - system Rondo  zakwalifikował się do finału konkursu Dobry Wzór 2013.

Na zdjęciach widać drzwi Płaskie w okleinie Di Moda orzech nuksa, ale system Rondo dostępny jest także z innymi modelami drzwi Interdoor

Montaż drzwi z systemem Rondo nie jest trudny, ponieważ mają system blokowania w pozycji centralnej. Cena - 3951 zł.

źródło i zdjęcia: Producent Interdrex Sp. z o.o.