Nawet jeśli mieszkasz w bloku, możesz cieszyć się ciepłem i urodą żywego ognia, i to nie tylko w salonie, lecz choćby na trasie. Przenośne biokominki Conmoto mogą towarzyszyć Ci tam, gdzie akurat masz ochotę.

Biokominki Conmoto to pomysł na żywy ogień dla tych, którzy nie posiadają instalacji kominowej. W pełni mobilne mogą być przenoszone z miejsca na miejsce i dają możliwość dowolnej aranżacji. Tym bardziej że dół biokominka nigdy się nie nagrzewa, więc można go bezpiecznie postawić na każdym podłożu.

Biokominki to także odpowiedź na dzisiejsze wyzwania ekologiczne. Zasilane bioetanolem opartym na składnikach roślinnych nie wytwarzają popiołu, sadzy ani dymu. Atrakcyjności dodaje też łatwa obsługa, gdyż biokominki nie wymagają codziennej konserwacji i czyszczenia. Wystarczy wlać bioetanol i zapalić.

W odróżnieniu od tradycyjnego kominka, 100% wytwarzanego ciepła pozostaje we wnętrzu, dzięki czemu biokominek jest również dodatkowym źródłem ogrzewania. Ponadto podczas palenia wytwarza się para wodna, która skutecznie nawilża powietrze.

Przenośne biokominki Conmoto zwracają jednak uwagę przede wszystkim wyjątkowym wzornictwem. Wykonane są natomiast z najwyzszej jakości materiałów.

Przenośny biokominek Travelmate

Mobilny biokominek Travelmate to projekt studia Vertijet współpracującego z marką Conmoto. Jest doskonałym rozwiązaniem zarówno do wnętrz, jak i do ogrodów. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: bieli i czerni. Wysoką jakość, funkcjonalność i design potwierdzają liczne wyróżnienia, jak Red Dot czy Good Design Award.

Nowoczesny biokominek Muro

Muro to nowoczesny biokominek o purystycznej formie - ascetyczne połączenie szkła i betonu. Mona go używać zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak też na zewnątrz. Dostępny jest w dwóch wymiarach: o szerokości 58 i 70 cm.

Przenośny biokominek Roll Fire

Roll Fire to biokominek zaprojektowany dla marki Conmoto przez Sieger Design. Jest tak skonstruowany, że można go toczyć nawet kiedy się pali, a ogień pozostaje cały czas w poziomie!

Biokominek Roll Fire wykonany został ze stali, z zewnątrz opasany zdejmowanym materiałem z wysokiej jakości filcu. Wszystkie elementy kominka dobrane zostały z najwyższą starannością przy użyciu najszlachetniejszych materiałów. Za design i jakość Roll Fire wyróżniony został przez Good Design.

Quadro - tradycyjny biokominek

Biokominek Quadro sprawdzi się w aranżacji wnętrz bardziej tradycyjnych. Dzięki jego uniwersalnej konstrukcji można zaaranżować go na nieskończoną ilość sposobów. Quadro to również doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy wskrzesić dawno nieużywany kominek

źródło i zdjęcia: Conmoto.pl