Zapraszamy do udziału w 12. edycji konkursu "Meble Plus - Produkt 2014". Zgłoś swój produkt do konkursu na najlepsze meble i akcesoria meblarskie.

Meble Plus - Produkt 2014Celem tego branżowego konkursu jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych.

Wyboru produktów dokonuje Kapituła konkursu, w skład której wchodzą specjaliści zajmujący się meblarstwem i designem na co dzień. Werdykt to dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów istotna informacja o aktualnej ofercie producentów i dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.

Zainteresowane firmy mogą zgłaszać produkty do redakcji miesięcznika "Meble Plus" do 31 października 2013 r.

Tytuły "Meble Plus - Produkt 2014" przyznawane są produktom, które wyróżniają się pod względem:

  • walorów wzorniczych, użytkowych i estetycznych, 
  • wysokiej jakości wykonania,
  • dobrej relacji ceny do jakości,
  • zgodności z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi,
  • nowatorstwa rozwiązań.

Patronat Czas na WnętrzeKonkurs i zgłoszone produkty wsparte są szeroką kampanią PR-ową i informacyjną zarówno na łamach magazynów branżowych oraz konsumenckich wydawanych przez Wydawnictwo Publikator, jak również portali internetowych: dobrzemieszkaj.pl oraz magazynmebleplus.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu "Meble Plus - Produkt 2014" i uroczyste wręczenie przyznanych tytułów nastąpi w styczniu 2014 r. podczas Gali Konkursowej.

zdjęcie wprowadzające: meble "Briks" firmy Layman - "Produkt 2013" w kategorii Salon.