Jak udomowić design? Dowiesz się na kursie projektowania i stylizacji wnętrz "Design we wnętrzu". Kolejna edycja już w październiku!

Lubisz nowoczesne wzornictwo, ale nie bardzo wiesz, jak designerskie przedmioty wykorzystać we wnętrzu? Tego można się nauczyć!

Na kursie projektowania i stylizacji wnętrz firmy Creator pod hasłem "Design we wnętrzu" nie tylko poznasz tajniki dobrej aranżacji wnętrz, lecz także oswoisz się z nowoczesnym designem i nauczysz, jak wprowadzać go do wnętrz.

Zajęcia prowadzą profesjonaliści - czołowi designerzy i najlepsi w Polsce styliści, wykładowcy akademiccy i praktycy zajmujący się nowoczesnym, świadomym projektowaniem. Wielu z nich to laureaci branżowych nagród i wyróżnień.

Najbliższa edycja kursu "Design we wnętrzu" potrwa od 7 do 27 października 2013 roku. Zajęcia odbywają się w formie wykładów i prezentacji multimedialnych, a także ćwiczeń i warsztatów. Kreatywne warsztaty tym razem poprowadzą: Kabo & Pydo, Kafti design, Wooow! Projekt, Alicja Sularz i Justyna Medoń (główna projektantka Red Poppy). Wśród prowadzących swój udział potwierdzili także m.in.: Marta Niemywska, Dawid Grynasz, Wanda Modzelewska, Kasia Herman-Janiec, Magda Godawa, Miłosz Kowalski i Dominika Dyl.

Szczegółowe informacje na stronie firmy Creator, zapisy: biuro@creator.net.pl, tel. 504 222 373.