Dlaczego właśnie teraz jest dobry moment na decyzję o własnym M? Jak bezpiecznie kupić mieszkanie oraz jak je funkcjonalnie urządzić - tego wszystkiego dowiesz się na targach mieszkaniowych "Dom, mieszkanie, wnętrze".

Patronat Czas na WnętrzeW weekend 5 i 6 października 2013 roku w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się jesienna edycja targów "Dom, mieszkanie, wnętrze" przeznaczonych dla osób, które planują zakup mieszkania lub domu, poszukują inspiracji, pomysłów, rozwiązań na wyposażenie i zaaranżowanie wnętrz.

Wśród licznych atrakcji organizatorzy przygotowali cykl spotkań z ekspertami z zakresu prawa, kredytowania zakupu mieszkań oraz aranżacji wnętrz. Będzie można wraz z ekspertami przeanalizować indywidualnie zapisy w umowach i projekty mieszkań, najlepiej więc przyjść z wzorem umowy lub projektem mieszkania.

Jednym z ekspertów będzie znana państwu z naszego portalu architekt Marta Święcka, która poradzi, jak funkcjonalnie rozplanować mieszkanie. Dowiecie się między innymi, czy warto skorzystać z możliwości zmiany rozmieszczenia ścian działowych, w jaki sposób poprawić funkcjonalność wnętrz i jakie meble wybrać do małego mieszkania. Architektka zdradzi także aranżacyjne triki, które sprawią, że mieszkanie będzie się wydawało większe, niż jest w rzeczywistości.

Szczegółowy program targów mieszkaniowych znajdziecie na stronie organizatora. Tam też można pobrać darmowy bilet.

zaproszenie na targi Dom - Mieszkanie - Wnętrze