O tym, że odrestaurowany SAAB 900 cabrio (krokodyl) to niezwykły samochód, pasjonatów designu i motoryzacji nie trzeba przekonywać. Ten jednak jest wyjątkowy także dlatego, że pieniądze z jego sprzedaży pomogą w powrocie do zdrowia chorej Klarze. Aukcja charytatywna już trwa!

Patronat Czas na WnętrzeStowarzyszenie Klara Power po raz trzeci, w kolejne urodziny swojej podopiecznej, chorej na artrogrypozę Klary Handke przygotowało SAAB’a na aukcję charytatywną.

Ubiegłoroczna aukcja klasycznego krokodyla turbo wzbudziła bardzo duże zainteresowanie i zakończyła się spektakularnie. Samochód został sprzedany za ponad 29 000 złotych!

Dlatego i w tym roku ekipa Klara Power postanowiła przygotować SAAB’a 900 krokodyla, ale tym razem w topowej wersji cabrio.

W wyjątkowych okolicznościach Stowarzyszenie otrzymało od dwóch niesamowitych, wspaniałych ludzi, a przede wszystkim pasjonatów motoryzacji SAAB’a 900 cabrio. Mix zbiegów okoliczności spowodował, że udało się bardzo szybko przystąpić do prac renowacyjnych. Przez prawie rok auto zostało zbudowane praktycznie od nowa.

Krokodyl cabrio na chwilę obecną jeździ znakomicie, wzbudza duże zainteresowanie na drodze i wygląda przepięknie. Aukcja charytatywna KLARA SAAB POWER 3 wystartowała 16 października 2013 r - w dniu czwartych urodzin Klary - i potrwa do 23 października. Zapraszamy do licytacji!

Tutaj możesz licytować SAAB'a 900 cabrio

Pomóc chorej Klarze można także kupując obraz "SAAB 94 Sonett Super Sport" pędzla Marka Measta.

Tutaj możesz licytować obraz

Całkowity dochód z obu aukcji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Klary Handke. Więcej o Klarze i wspierającym ją stowarzyszeniu dowiecie się na stronie Klara Power.