Niezwykły i poruszający jest klimat obrazu Alexandra Dobrodyia "Madonna". Podobnie jak los 3-letniej Klary, którą na drodze do zdrowia wspiera stowarzyszenie Klara Power i pomoc życzliwych ludzi. Dołącz do ich grona.

Patronat Czas na WnętrzeStowarzyszenie Klara Power zbiera pieniądze na leczenie małej Klary Handke - dzięki nim chora na artrogrypozę dziewczynka ma możliwość regularnej rehabilitacji. Teraz i my możemy pomóc.

Do 27 stycznia 2013 roku trwa aukcja charytatywna obrazu olejnego "Madonna", pędzla ukraińskiego artysty Alexandra Dobrodiya, który stowarzyszeniu Klara Power podarowała galeria Blue-S.

Tutaj możesz licytować obraz "Madonna"

Licytowany obraz, jak i inne dzieła Alexandra Dobrodiya, ma wyjątkowy baśniowy klimat niczym z teatralnego widowiska albo marzeń sennych. Zachwyca mistrzostwem warsztatu i porusza emocje.

Wszystkie uzyskane ze sprzedaży obrazu pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację Klary Handke.

Ci zaś, którym nie poszczęści się w licytacji, a mają ochotę pomoc Klarze, mogą wziąć udział w innych akcjach stowarzyszenia Klara Power albo przekazać 1% podatku na leczenie i rehabilitację dziewczynki. Jak to zrobić? Szczegóły na stronie stowarzyszenia.