Victoria to zestaw prysznicowy jedyny w swoim rodzaju - z funkcją kaskady. Wreszcie relaks pod ścianą wody jest możliwy w każdej łazience.

Deszczownica, sauna, hydromasaż... Kabiny prysznicowe to dziś nieraz prawdziwe domowe SPA. Jednak ciągle najtańszą i najpopularniejszą opcją jest zestaw prysznicowy - słuchawka mocowana na uchwycie lub drążku.

Najnowsza propozycja Laveo - zestaw prysznicowy Vctoria - to innowacyjny produkt w tej klasie. Aby zażyć relaksu pod wodną kaskadą nie musimy już mieć kosztownego i wymagającego specjalnych podłączeń panelu lub kolumny prysznicowej. 

Słuchawka prysznicowa Victorii ma trzy funkcje strumienia wody - masujący, deszczowy i kaskadę, która wspaniale odpręża zmęczone mięśnie i skórę. Aby zmienić rodzaj strumienia, wystarczy  nacisnąć guzik. Przycisk klik-klak jest znacznie wygodniejszy niż obrotowe pierścienie, na których ślizgają się mokre i namydlone ręce.

Zestaw prysznicowy Victoria wyposażono w system antykamień, ułatwiający czyszczenie słuchawki i wąż w podwójnym oplocie, który się nie skręca podczas kąpieli.

Biały kolor słuchawki i chromowane wykończenie sprawiają, że zestaw prysznicowy Victoria będzie świetnie wyglądał zarówno w łazienkach, w których dominują delikatne biele i pastele, jak i w zdecydowanych czarno-białych aranżacjach. Wysoki drążek i masywna słuchawka sprawiają, że  zestaw nie zginie nawet w łazienkach o bardzo dużym metrażu. 

Zestaw prysznicowy Victoria można kupić w sieci Castorama i dobrych salonach wyposażenia łazienek. Cena około 80 zł.

źródło i zdjęcia: Laveo