Sami robicie świąteczne dekoracje i prezenty dla najbliższych? Pochwalcie się swoimi pracami i wygrajcie prezenty od DaWanda.pl!

Własnoręcznie wykonane przedmioty mają szczególny urok i wartość sentymentalną. Dlatego pewnie, choć w sklepowe półki uginają się pod świątecznymi produktami, jeśli chcemy ozdobić dom lub obdarować bliskich czymś naprawdę od serca, wymyślamy i robimy to sami.

Zanim na dobre dasz się wciągnąć w wir przedświątecznych przygotowań, zapraszamy do udziału w konkursie "Zrób to sam na Święta!". Pochwal się swoimi pracami, podziel pomysłami na świąteczne dekoracje i prezenty. Najciekawsze nagrodzimy prezentami od portalu DaWanda.pl:

ampki-girlanda (Kubek latte - same dobre rzeczy) Nautical - złocona bransoleta (Fruit Bijoux)
Kontenerek na wino (Ann Decor - Manufacture of Unique Climates) Lampki-girlanda (Kubek latte - same dobre rzeczy) Nautical - złocona bransoleta (Fruit Bijoux)
Nautical - złcony pierścionek (Fruit Bijoux) Patyczki koralowe - bransoletka (Po drugiej stronie lustra) Tablica gumkowa (OneOnes Creative Studio)
Nautical - złcony pierścionek (Fruit Bijoux) Patyczki koralowe - bransoletka (Po drugiej stronie lustra) Tablica gumkowa (OneOnes Creative Studio)

Aby wziąć udział w konkursie, zamieść zdjęcia swoich prac w specjalnej konkursowej kategorii Galerii czasnawnetrze.pl - i gotowe!

Weź udział w konkursie!

Zdjęć możesz zgłosić ile chcesz, jednak o wygranej zadecyduje nie ilość, lecz oryginalny pomysł i piękne wykonanie. A więc do dzieła! Na Wasze zdjęcia czekamy do 15 listopada 2013 roku.

Jednocześnie wszystkich miłośników rękodzieła zapraszamy na organizowany przez DaWanda.pl ogólnopolski tydzień DIY pod hasłem "Zrób to sam na Święta!", który potrwa od 25 listopada do 1 grudnia. W programie kilkadziesiąt warsztatów, a na nich własnoręczne robienie prezentów (w tym kosmetyków), tworzenie dekoracji do wnętrz, zabawek dla dzieci, kreatywne pakowanie prezentów. Szczegóły od 1 listopada na stronie Tydzień DIY.