Pod koniec 2013 roku zakończyły się kursy projektowania wnętrz CREATOR w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Oto absolwentki, których projekty zaliczeniowe zostały najwyżej ocenione przez jury: Marta Kuczewska, Małgorzata Hajduk i Joanna Fabicka.

Patronat Czas na WnętrzeNa kursach CREATORa każdy ma szansę przygotować się do zawodu stylisty, dekoratora lub projektanta wnętrz. Podczas wykładów, multimedialnych prezentacji i zajęć warsztatowych uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu projektowania wnętrz.

Tradycyjnie każdy kurs kończy się konkursem prac zaliczeniowych. Oto uczestniczki, których projekty zostały wyróżnione przez jurorów CREATORa.

Małgorzata Hajduk - laureatka z Wrocławia

Malgorzata Hajduk Małgorzata hajduk - projekt kuchni

- Mieszkam w pięknym miasteczku w Kotlinie Kłodzkiej - Bystrzycy Kłodzkiej, mam męża i dwójkę dzieci. Trzy lata temu zaczęłam interesować się projektowaniem wnętrz, które stało się jedną z moich pasji - mówi o sobie Małgorzata Hajduk. - Jeszcze do niedawna prowadziłam firmę związaną z rynkiem telekomunikacyjnym, ale ciągle szukałam czegoś co pozwoli mi realizować się na innym poziomie, żeby zarabianie pieniędzy nie było głównym powodem, dla którego pracuję. Chciałabym, aby projektowanie wnętrz stało się moim zawodem, bym mogła pracować z oddaniem i pasją, bo tylko tak powstają piękne rzeczy.

Marta Kuczewska - laureatka z Warszawy

Marta Kuczewska Projekt sypialni - Marta Kuczewska

Marta Kuczewska to prawdziwie artystyczna dusza. - Taniec, teatr, rękodzieło byli moimi towarzyszami od małego. Po tacie odziedziczyłam talent do rysowania i poczucie estetyki, pod czujnym okiem babci zaś wytrwale uczyłam się haftowania i szydełkowania  - mówi o sobie laureatka.

Jej przygoda z projektowaniem wnętrz zaczęła się od urządzenia własnego mieszkania. - Koleje losu sprawiły, że ukończyłam studia humanistyczne, lecz serce pragnęło zupełnie czegoś innego. Zrozumiałam, że kreowanie otaczającej mnie przestrzeni daje mi ogromną satysfakcję i chciałabym zajmować się tym zawodowo.

Marta Kuczewska uważnie obserwuje świat w poszukiwaniu inspiracji. Kocha podróże po Europie, bo dają jej możliwość podziwiania przeplatania się różnych kultur i epok. Uwielbia piesze wędrówki i nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Stara się tworzyć wnętrza ponadczasowe i funkcjonalne, które wytrzymają próbę czasu, będą żyć i zmieniać się razem ze swoimi właścicielami.

- Uwielbiam łączyć różne style, przełamywać prostotę oryginalnymi i zaskakującymi dodatkami, bo nie od dziś wiadomo, że w designie jak i w modzie, diabeł tkwi w szczegółach - podkreśla projektantka.

Joanna Fabicka - laureatka z Krakowa

Joanna Fabicka Joanna Fabicka - projekt wnętrza

- Najbardziej nie lubię... mówić o sobie - żartuje Joanna Fabicka. - Odkąd pamiętam przestawiam, urządzam, dekoruję, wymyślam. Jestem uzależniona od mojej wyobraźni, która nieustannie kreuje każde miejsce, w jakim akurat jestem.

Creator - kursy projektowania wnętrzAktualne informacje na temat zajęć i terminów kursów projektowania wnętrz w roku 2014 na stronie CREATORa.