Choć całkiem nowe, wyglądają znajomo. Otto - nowa rodzina mebli SITS - z pewnością wpadnie w oko miłośnikom designu i stylu lat 60.

 

Z połączenia skandynawskiego pragmatyzmu z uniwersalną tęsknotą za odrobiną romantyzmu powstała niezwykła rodzina mebli wypoczynkowych - Otto. Ich urok tkwi w... sylwetce pozbawionej kątów prostych oraz w proporcjach.

Przywodząca na myśl styl lat 60. linia sof i fotela Otto przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom ponadczasowego stylu retro i vintage. A gdy się na nich rozsiądą... pokochają je bez reszty. Znakomicie wyprofilowane oparcie, łagodnie pochylone podłokietniki i obszerne, wygodne siedzisko zapewniają maksimum komfortu.

Smukłe sylwetki mebli na drewnianych nogach wyglądają lekko i bezpretensjonalnie. Znakomicie będą się czuły zarówno w tradycyjnych, jak i w modernistycznych wnętrzach.

Smaczku dodaje im atrakcyjny detal - charakterystyczne guziki na oparciach. Dobierając kolory guzików i obicia (meble SITS Otto najlepiej prezentują się w pastelach), możemy nadać swoim meblom indywidualny charakter.

Rodzina mebli Otto należy do kolekcji Cocktail & Design. Składa się z fotela, podnóżka oraz trzech modeli sof (2- i 3-osobowej).

Meble Otto - informacje techniczne

  • szerokość: sofa 2-osobowa - 157cm, sofa 3-osobowa - 217 cm, fotel - 87 cm, podnóżek - 82 cm,
  • nogi: drewniane,
  • obicie: tkanina i kolor do wyboru,
  • cena: od 2875 zł.

źródło i zdjęcia: SITS