Już od poniedziałku 10 marca 2014 roku w sklepach Tchibo nowa kolekcja akcesoriów kuchennych - Czas na wypieki. Poszukaj przedświątecznych inspiracji!

Pieczenie jest proste: jajko, mąka, masło i inne dodatki według przepisu babci. Warto dodać do tego najnowsze trendy kulinarne i serwować z miłością.

Już od poniedziałku w sklepach Tchibo znajdziecie wszystko, co niezbędne do pieczenia: formy blaszane i silikonowe do, bab, babeczek i nie tylko, kuchenne akcesoria, które ułatwią przygotowywanie ciasta i fantazyjne udekorowanie wypieków.

Dzięki takim praktycznym gadżetom jak pojemnik na cukier puder z dziurkowaną pokrywką, dozownik do ciasta czy elektryczne wypiekacze do gofrów, donutów i ciastek na patyku, wspaniałe wypieki zagoszczą w waszych domach nie tylko od święta!

W kolekcji Czas na wypieki nie zabrakło także tac i pater do serwowania domowych słodyczy. A już za trzy tygodnie, od 31 marca, w sklepach Tchibo kolekcja świąteczna Wielkanocne śniadanie. Będzie kolorowo, wiosennie i - oczywiście - z jajem!

źródło i zdjęcia: Tchibo