To dopiero cyrk! Lampa-karuzela, która świeci, kręci się i na dodatek sami możecie ją złożyć i ozdobić, bo sprzedawana jest jako zestaw do samodzielnego montażu.

Pomysł na lampę Cyrk zrodził się pod wpływem impulsu, łączy w sobie radość, zabawę, ruch, szalony pęd, tętent końskich kopyt, jazdę na karuzeli... Jednak zanim spontaniczny pomysł przybrał formę lampy, która spełnia wymagania produktów dla dzieci, potrzeba było wielu prototypów, zmian i udoskonaleń. Od dziś jednak wspaniała zabawa, którą proponuje nam duet Smaga Projektanci, jest dostępna dla każdego.

Ze zwykłej sklejkowej lampy Cyrk stał się świecącą i kręcącą karuzelą, która kupimy jako zestaw do samodzielnego montażu. W pudełku znajdziemy elementy abażura z ciętej laserowo sklejki (na naszej karuzeli kręcić się mogą konie albo akrobatki), bukowe nóżki malowane akrylową farbą i "serce" lampy-karuzeli - łożysko z ABS-u wydrukowane w technologii 3D, czyli wszystko, co potrzebne, żeby własnoręcznie zbudować lampę, która będzie świecić i kręcić się.

Złożenie lampy Cyrk Smaga Projektanci pozostawili nam, bo - jak twierdzą - jest to znacznie większa frajda niż samo jej kupienie i postawienie na półce. Sklejkowe elementy możemy sami pomalować lub ozdobić według własnego pomysłu. Chociaż i surowe prezentują się doskonale. Lampę Cyrk od dziś kupić można w sklepie internetowym Smaga Projektanci. Tam tez znajdziemy szczegółową instrukcję montażu. Ponoć nie jest to takie trudne!

źródło i zdjęcia: Smaga Projektanci