Wiosenne porządki to okazja, by zrobić przegląd domowego sprzętu do sprzątania. Wiadomo przecież, że nie ma nic gorszego, niż praca kiepskimi narzędziami. Jeśli nasz odkurzacz domaga się wymiany, warto wiedzieć o promocji na odkurzacze Samsung.

1 kwietnia 2014 roku rozpoczyna się promocja odkurzaczy Samsung pod hasłem: zostań mistrzem wiosennych porządków! Jeśli Twój stary odkurzacz ryczy jak smok i ledwie ciągnie, to okazja, by wymienić go na nowy - najlepiej cichszy, bardziej energooszczędny i skuteczny.

Jeśli zdecydujesz się na kupno odkurzacza Samsung w terminie od 1 kwietnia do 31 maja 2014 roku, masz szansę otrzymać zestaw do wiosennych porządków firmy SC Johnson: spray do mebli Pronto, płyn do podłóg Pronto i odświeżacz powietrza Glade. Dzięki temu nie tylko podłogi będą błyszczeć, ale i cały dom pachnieć będzie świeżością. 

Promocją Samsung objął dwa rodzaje odkurzaczy - "Prorodzinne" i "Pupilove". Te pierwsze polecane są do domów, w których są dzieci, gdyż są mocne, wytrzymałe i mają skuteczne filtry. Z kolei dedykowane właścicielom czworonogów odkurzacze z grupy "Pupilove" poza tymi cechami mają też specjalne szczotki, które ułatwią sprzątanie sierści z podłóg i mebli tapicerowanych.

Aby skorzystać z promocji Samsung należy kupić jeden z wymienionych odkurzaczy, a następnie zarejestrować swój zakup na stronie www.zdrowydom.samsung.pl lub wysłać pocztą formularz z ulotki. Liczba prezentów jest ograniczona, więc nie warto tego odkładać na ostatnią chwilę.

źródło i zdjęcia: Samsung