Wybarwienie i rodzaj wykończenia oraz wielkość elementów to główne czynniki decydujące o wyglądzie dębowej podłogi. Chcąc zadowolić nawet najbardziej wymagających, Chapel Parket Polska poszerzyło swoją ofertę o nowe kolory i formaty podłóg. Jest w czym wybierać!

Tegoroczne nowości Chapel Parket Polska to debowe podłogi w całkiem nowych kolorach i formatach. Obecnie w ofercie firmy znajdziemy aż 44 odcienie! Nowościami są m.in. kolory: XVII-wieczny szary, Darlington, Derby, Durham, Devon oraz odcienie Deep smoked: naturalny, biały i czarny.

Wszystkie podłogi Chapel Parket są dębowe, a ich kolor to rezultat odpowiedniej obróbki drewna - wykorzystania specjalnych substancji i procesów. Uzyskane odcienie są trwałe, gdyż drewno jest zabezpieczone olejem woskowym wzbogaconym dodatkowo związkami krzemu.

W asortymencie podłóg Chapel Parket pojawiły się także serie o niespotykanych dotychczas wymiarach elementów - zarówno mniejszych, jak i większych niż standardowe. Chapel Priory to deski o szerokości 85 mm i długości 1150 mm oraz klepki, których długość wynosi 425 mm. Z kolei kolekcję Chapel Monastery tworzą lite dębowe deski o grubości 25 mm i szerokości nawet 380 mm, których długość może sięgać aż czterech metrów. Warstwowe deski z tej serii mają zaś 20 mm grubości i 385 mm szerokości.

W katalogu Chpapel Parket nowością są też podłogi sztorcowe o szerokości 70 mm i długości 700 mm. Elementy tworzą ciekawą mozaikę, a efekt dopełniają widoczne słoje drewna.

Powiększyła się także oferta dębowych klepek Chapel Parket - dostępne są szerokości: 60, 80, 140 oraz 180 mm. Z kolei warstwowe klepki wykonuje się w szerokościach większych o 5 mm, odpowiednio: 65, 85, 145 i 185 mm. Długość elementów jest proporcjonalna do szerokości.

źródło i zdjęcia: Chapel Parket Polska