Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą baterię kuchenną lub zlewozmywak za rozsądną cenę? W najnowszym raporcie porównywarki Skąpiec.pl znajdziesz mnóstwo cennych i najbardziej aktualnych wskazówek. Za darmo!

Patronat Czas na WnętrzeKuchenny zlew nie ma z nami lekko. Codziennie płuczemy w nim brudne warzywa, obtłukujemy garnkami i polewamy na przemian ciepłą i zimną wodą. Kran również co i rusz musi wyginać się na wszystkie strony i docierać w każdy zakamarek. Jak więc wybrać sprzęt, który sprosta naszym oczekiwaniom, a przy okazji pomoże zaoszczędzić na rachunku za wodę?

Najbardziej przydatne informacje na temat armatury kuchennej zebrane w jednym miejscu i podane w przystępnej formie znajdziesz w najnowszym raporcie specjalnym serwisu Skąpiec.pl. Poznasz najnowsze trendy na rynku i podpowiedzi, jak wybrać najlepszy sprzęt za rozsądną cenę. 

W dalszej części raportu eksperci wzięli pod lupę najpopularniejsze rodzaje baterii i zlewozmywaków kuchennych. Znajdziemy tam między innymi dokładnie opisane wady i zalety poszczególnych tworzyw, z których są wykonywane. Znawcy tematu doradzają również w kwestii wyboru odpowiedniego rozdrabniacza odpadów i idealnego zestawu zlewozmywak plus bateria.

Zebrane w raporcie dane pochodzą okresu od sierpnia do października 2014 roku, więc jest to najbardziej aktualny przegląd rynku baterii kuchennych i zlewozmywaków. Pełen raport pobrać można ze strony Skąpiec.pl.

źródło i zdjęcie: Skąpiec.pl