Kolor biały we wnętrzach nigdy nie wychodzi z mody, ale teraz jest zdecydowanie na topie. dzięki nowej farbie Śnieżka Matt Latex odświeżenie białych ścian czy przemalowanie kolorowych będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Z malowaniem ścian jest sporo pracy, chcielibyśmy więc, by efekt był idealny - śnieżnobiała, gładka powierzchnia, bez smug, najlepiej jeszcze niebrudząca się... Takie właśnie rezultaty osiągniemy dzięki Śnieżce Matt Latex, która tworzy trwałą, matową, i odporną na zmywanie powłokę malarską. Co ważne, dzięki odpowiednio dobranej konsystencji farby, nie musimy się obawiać, że na świeżo pomalowanej ścianie po wyschnięciu pojawią się nieładne smugi, bo Śnieżka Matt Latex redukuje efekt smużenia, dając jednolitą matową powłokę. Bez poprawek!

Biała ściana wygląda świeżo i elegancko, ale pod warunkiem, że jest idealnie czysta. Tymczasem na białej powierzchni każde zabrudzenie jest widoczne jak na dni. Dlatego biała ściana musi być odporna na zmywanie. Nowa lateksowa Śnieżka Matt Latex zabezpieczy ścianę trwałą, wytrzymałą i odporną na zmywanie powłoką, która długo zachowa śnieżnobiały kolor i pozwoli ścianom oddychać.

Śnieżkę Matt Latex można nabyć w opakowaniach o pojemności: 3 i 10 l w sieciach salonów i sklepów firmowych Śnieżka.

źródło i zdjęcia: Śnieżka